| HermioneLove a întrebat:

Ce parere aveti despre Nirvana, Nevastuica de otel(de la disney)Metallica, sau Dark moor? va place genul asta de muzica? care este favorita voastra dintre ele?

29 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Cei de la Nirvana sunt geniali! Solistul Kurt Cobain nu mai e rintre noi...
Metallica, si ei sunt geniali, dar ultimul lor album LULU nu prea imi place.Eu au zis ca vor sa surprinda fanii cu ceva nou...

| Holocaust a răspuns:

Nirvana, Metallica şi Dark Moor. Bune trupe.Nevăstuica de Oţel de pe Disney? What the? Mai bine Iron Maiden...sau Iron Lung, dacă tot vrei ceva cu "oţel".

| HermioneLove explică (pentru Holocaust):

Nici mie nu-mi place trupa aia!(nevastuica)da am intrebat numai nu inseamna neaparat ca imi place!

| Scarlett011243 a răspuns:

Mai bine G'N'R (Guns'N'Roses)

| Nirvanaaa a răspuns:

Imi place atat Nirvana cat si Metallica foarte mult.

| TheAvenger a răspuns:

Ai căzut în cap azi dimineață?big grin

| HermioneLove explică (pentru TheAvenger):

De ce intrebi asta?

| HermioneLove explică (pentru TheAvenger):

Nu nu am cazut!

| TheAvenger a răspuns (pentru HermioneLove):

întrebam. să mă asigur..acuma te-ai făcut metălhead? mă uimești pe zi ce trece, taicălaughing

| HermioneLove explică (pentru TheAvenger):

Pai..nu pot zice ca o ador is unele melodii reusite! nu stiu...de obicei incerc diferite feluri de muzica sa vad daca imi place! a venit randul muzici mettal!happysi mie tot nirvana imi place mai mult! tie?

| TheAvenger a răspuns (pentru HermioneLove):

Metallica. da ia zi drept, de unde știi de dark moor?

| HermioneLove explică (pentru TheAvenger):

De la o prietena! de nirvana de la tine din lista! si de metalica cine nu stie?laughing dc intrebi?

| TheAvenger a răspuns (pentru HermioneLove):

Eram curioasă. dacă vrei muzică bună call me, gagica. p. s. uite contul meu de youtube..http://www.youtube.com/user/GuardianOfAsgaard07?feature=mhee găsești muzică bună acolo. B-)

| HermioneLove explică (pentru TheAvenger):

Mersi! cool

| TheAvenger a răspuns (pentru HermioneLove):

Să crești mare.

| 1000bodies a răspuns:

Nirvana e o trupa pe care o admir si pe care o iubesc foarte mult. happy

| spookydrums a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa vezi daca e cool sa fii roacher?

| HermioneLove explică (pentru spookydrums):

Intreb de curiozitate noa!happy

| TheHeadbanger a răspuns:

Metallica, Iron Maiden, Led Zeppelin, Guns N' Roses, Nirvana, Deep Purple, Slipknot, Sepultura, Nightwish, Megadeth, Judas Priest.
Asta e muzica...

Rap = Poezii nereusite (pentru. cei care vor sa se dea mari...)
House = Shit
Manele = 3x Shit
Dubstep = Shit

Metal = Gold
Classic = Gold
Jazz = Gold

| Cocolinnutza a răspuns:

Mie mi se par toate porcariihappy.

| TheAvenger a răspuns (pentru Cocolinnutza):

și ia luminează-ne și pe noi. dacă noi ascultăm porcării. tu ce asculți, dragă neandhertaliană.

| Cocolinnutza a răspuns (pentru TheAvenger):

Care-i problema ta? Asta-i părerea mea despre muzica Heavy Metal... n-ar trebui sa-ți pese ție despre ce ascult eu, dragăhappy

| TheAvenger a răspuns (pentru Cocolinnutza):

Problemă? care problemă? eu n-am nici o problemă. tu ai o problemă.

| Cocolinnutza a răspuns (pentru TheAvenger):

Vezi-ți de treaba ta..chiar n-am chef sa-mi irosesc timpul vorbind cu tine straight face

| TheAvenger a răspuns (pentru Cocolinnutza):

Numai dacă vreaulaughing

| Cocolinnutza a răspuns (pentru TheAvenger):

Mda...

| TheAvenger a răspuns (pentru Cocolinnutza):

Mă..io când ți-am văzut comentariul mi-a sărit țandăra. și acum zic și eu că muzica pe care o asculți tu SUX.big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cocolinnutza):

Si poti sa imi zici de ce? pentru ca nu asculti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cocolinnutza):

Rocku e muzica adevarata copilule, nu house, dubstepul is manelele