| AlexDorinel a întrebat:

Ce parere aveti despre PNRR(Programul National de Redresare si Rezilienta)?

Ce credeti ca se vor face cu acei 30 de miliarde de euro in Romania?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vor face ce se permite din cele prevazute in program, altfel nu vor primi toti banii sau vor trebui sa-i restituie.

| gabicoo a răspuns:

Un mare rahat! Ca de obicei! sad

| Zuzu1991 a răspuns:

Vor fi furati de politicieni
alta intrebare

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Se va face ce s-a facut si pana acum. Un bec o sa coste 300 de euro, un m de autostrada o mie de euro si tot asa. Doar traim in Romania, ce naiba