| Ateistu a întrebat:

Ce parere aveti despre statul islamic?
Eu ii inteleg pe acei oameni ca sunt porniti impotriva americanilor
americani le cumpara petrolu, la noi ne cumpara aurul iar noi nu facem nimica.sad
Toti ii considera teroristi, nu este chiar asasadei sunt mari patrioti
Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mari patrioti? sunt niste creiere spalate si manipulate de religie.

| BigG a răspuns:

Invadeaza tari pentru resursele lor, acuma de 2 ani sau mutat si in Africa. Numai revolutii veizi pe acolo cu sponsorizare americana

| Legend123 a răspuns:

Sunt niste teroristi nebuni..manipulati de biserica ..in niciun caz mari patrioti ar trebui omorati toti