| IslamRomaniaCoran a întrebat:

Ce parere aveti despre atentatele din Paris
Eu sunt de parere ca acele persoane care au ucis atatia oameni nu meritau sa moara
Parca mai e o femeie care a scapat de cei 80 de mi de politisti si e in libertate
Ce credeti trebuia sau moara acei teroristi?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"How to Behave During an Islamic Massacre."

http://youtu.be/EKerbOi_mrI :))

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu meritau sa moara?
Te pomeni ca trebuia sa-i dea o medalie teroristilor! te ameninta teroristul si tu il pupi, bravo tati tine-o tot asa! E mai bine asa?
E chestiune de timp pana o prinde si pe acea femeie...

| Alcyon a răspuns:

Acei teroristi, in mod clar si-au dorit sa moara.

| KhludCiprian a răspuns:

Doamna, nu stiu cine v-a indoctrinat atat de tare!

Intr-adevar, acesti fanatici trebuiau dupa atentat si dupa ce si-au realizat "visul" sa se predea si sa accepte consecintele faptelor.

Dar nu, ei nu numai ca au ucis, dar au si furat o masina si au omorat si alti oameni nevinovati, inclusiv Ahmed.

Deci doamna, ce Sura i-a invatat sa ucida si sa fuga? De ce nu s-au predat autoritatilor?

Atentatorul din Oslo tocmai asta a facut, si toate au fost bune pentru el!

| KhludCiprian a răspuns:

Doamna, puteti ghici ce religie avea acea fetita ugicasa?

http://www.telegraph.co.uk/......st-10.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti dreptate. meritau sa fie facut presedinte.
voi nu aveti nimic in cap, vai de tara noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna rau!

| Duhovnicul a răspuns:

Troll alert! laughing