| tori a întrebat:

Ce poti face cand o invatatoare bate in cap copiii de clasa I?

Răspuns Câştigător
| Mitss a răspuns:

S-o bati pe ea in cap!:-l
Nu are dreptul sa loveasca copiii, cu atat mai putin in cap:O!
Poti face e plangere la directorul scoli, sesizand abuzul pe care. l exercita aceasta invatatoare fata de niste copii care abia au pasit in scoala[-x!

11 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Sa-i rupi falcile cand o prinzi! Ce nemernica, cu ce drept face asta?

| ProjectJackpot a răspuns:

"Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte". Revange...devil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plangere la director

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bun plan sa se faca ea invatatoare si sa ii loveasca copii in cap, acum serios copilul tau probabil e destul de prost daca nu e instare sa faca fata nici la clasa I, avand invedere inrebarea ta cred ca te mosteneste perfect... mai bine il loveste in cap decat sa il lase repetent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nenea genom o spui pe bune sau din proprie experienta?
mata ai ramas asa sau ti.ai revenit putin?

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Trebuie sa vorbesti cu acea invatatoare.Sa o intrebi ce are cu acei copii si sa-i spui ca nu are nici un drept sa dea in ei.:o Pa-pa:*. Succes cu invatatoarea.happy

| BLG a răspuns:

Te duci frumos la ea cu abecedarul(de preferat sa fie mai gros) si ii dai in cap pana se invata minte sa nu se mai ia se saracii copiirolling on the floorrolling on the floor

acum serios vorbind, spune-i directorului sau unui inspector despre toate aceste lucruri, iar dansii vor sti ce masuri se pot lua in acest caz

| ilegale a răspuns:

Te duci la inspectorat, la conducerea scoliiwinking.

| Vennuss a răspuns:

Sa spui parintilor acasabig grin

| deiiiu a răspuns:

Reclamatie la director. thinking

| Adr1an a răspuns:

Daca ar fi copilul meu, as face o plangere la Ministerul Educatiei, dar mai intai as avea o vorba intre patru ochi cu invatatoarea respectiva.