| Bondarel99 a întrebat:

Ce s-a mai întâmplat cu acea criminala de la metrou? Nu prea știu legea, dar nu trebuia sa ii dea condamnare sau ceva? Adică am înțeles ca e internata la nebuni și atât.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa comentam și noi aiurea sa fie... Numai tu știi cine a scăpa, dar persoana în discuție a primit închisoare pe viata

https://m.digi24.ro/......ta-1021104

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Esti gasit nebun... scapi.

| Bondarel99 explică (pentru Crackman):

Mda dar sper sa nu existe vreo cale prin care sa fie lăsată liberă.

| Crackman a răspuns (pentru suntserios):

Ai tu garantie ca face inchisoare? Si nu ramane la nebuni?
Indiferent daca este sau nu persoana asta, la noi nu prea este nimic normal. Sau daca esti mai istet un pic poti sa mai scapi.

| doctorandus a răspuns (pentru Crackman):

De fapt, nu: la balamucul pentru infractori e mai rau decat la puscarie. Si iesi de acolo doar daca medicii considera ca te-ai vindecat.

| suntserios a răspuns (pentru Crackman):

Sa comentam și noi aiurea sa fie... Numai tu știi cine a scăpa, dar persoana în discuție a primit închisoare pe viata

https://m.digi24.ro/......ta-1021104

| Adi88 a răspuns:

A, ascunso Elodia Dinescu.

| Bondarel99 explică (pentru Adi88):

Ha ha ha, ma doare burta de ras laughing)))))))))))))))

Nu