| anonim_4396 a întrebat:

Voi fi internata la pediatrie la Obregia nu stiu la ce sectie, am 13 ani ce parere aveti de acest spital? Ce se intampla in el? E a doua oara cand voi fi internata da nu prea am inteles cum e acolo.A fost cineva internat si a patit ceva? Ce sectie va place cel mai mult si de ce? Ce v-a placut si nu v-a placut? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Adulții merg la mai multe secții, copii stau într-un singur loc.

| skdjjsj a răspuns (pentru Catrice):

A. multumesc. stiu ca exista sectia 5A si 5B

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

"...ce secție vă place cel mai mult.", tu chiar ai impresia că cineva s-ar bucura să fie internat în spital?