| Numeutilizator6 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca ma plimb cu masina prin București de la 12 noapte? Stau numai in masina

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce s-ar intampla daca te-ai informa inainte sa te plimbi?

| Numeutilizator6 explică (pentru danbnz):

Asta fac. Ce ar fi daca ai tacea cand n ai nimic important de zis

| danbnz a răspuns (pentru Numeutilizator6):

Informeaza-te din surse oficiale baiete!
Ce ar fi daca ai stii pe ce lume traiesti?

| oz_1736 a răspuns:

Doar amenda 5000 lei. In rest nimic

| InvatamProgramare a răspuns:

Daca nu ai justificare, amenda.

| Numeutilizator6 explică (pentru InvatamProgramare):

Sa ma plimb

| suntserios a răspuns (pentru Numeutilizator6):

Plimbatul cu masina nu e unulndin motivele permise pentru a iesi din casa... Deci amenda

| InvatamProgramare a răspuns (pentru Numeutilizator6):

Avand in vedere situatia actuala sa te plimbi nu este o justificare ce va fi agreeata de politie.

| Mmaannuu111 a răspuns:

Dacă te prinde poliția o sa ți ceară documentul ăla deci trebuie sa ai un motiv bine întemeiat sa te plimbi, dacă nu ai amendă. si am auzit ca sunt destul de mari amenzile.

| Mmaannuu111 a răspuns:

Deci dacă îți baxeaza o amendă de 3000 de euro te întorci pe jos acasă le lasi lor golfu de la bulgari pe gpl si mai plătești si diferența laughing))