| Casian76 a întrebat:

Mai sunt restricțiile în București după ora 20:00? Nu urmăresc știrile și vreau sa știu cât sa stau pe afara sa ma plimb săptămânile ce urmează.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De luni pana joi pana la ora 22 ai voie
de vineri pana duminica pana la ora 20

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine urmareste stirile. Ca ai sa iesi pe afara la vreo ora interzisa si iti iei amenda.
Traiesti pe sub pamant?

| danbnz a răspuns:

Mvai, nu urmaresc stirile... da' pe ce lume traiesti copile?
Sunt "stirile" de pe TPU mai bune?
Mai bine urmareste ce comunica guvernul pentru ca regulile se schimba de la o zi la alta...

| Zuzu1991 a răspuns:

Eu urmaresc stirile, si tot as pune intrebarea asta inainte de a iesi din casa, prefer sa suflu in iaurt decat sa imi iau o amenda tampita
care e solutia mea, in loc sa intreb pe altii de pe aici care poate sau nu au urmarit stirile, poate sau au chef sa ti-o traga, pun mana pe google si caut
telverde coronavirus
moment in care, e un apel gratuit, iar aia stiu la sigur care e situatia la zi