| cheloo a întrebat:

Ce se intampla daca nu te prezinti la politie sa dai declaratie?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Te cauta ei si te duc la sectie.

| cristinela a răspuns:

In functie de gravitatea problemei care se trateaza se poate ajunge si la emiterea unui mandat de aducere, adica o sa te duca ei cu forta, dupa mai multe citatii.

Răspuns utilizator avertizat
| SSPIR a răspuns:

Pai daca esti smecher si te pui rauvin ei la tine ca sa dai declaratie...cu mascatii

| paul92 a răspuns (pentru SSPIR):

Am si eu o problema daca ma citiaza la politie pentru deranjaria linsti publice si distrugere de bunuri si plec din tara ce imi pot face?

| cheloo explică:

Multumesc!