| mithrill111 a întrebat:

Salutare. Cu o seara in urma am fost prins de politie in Bucuresti cu o jumatate de pastila de xanax..Am fost dus cu masina la sectie si m-a pus sa dau o declaratie. Imi poate spune cineva daca stie ce se va intampla in continuare?

Răspuns Câştigător
| MadnesOfJuice a răspuns:

Un prieten are dosar penal pentru ca a distrug niste flori, era si beat...L-a pus sa scrie ce a facut si dupa sa vina cu taicasu(era minor).

4 răspunsuri:
| MadnesOfJuice a răspuns:

S-ar putea sa te trezesti cu un dosar penal

| mithrill111 explică (pentru MadnesOfJuice):

Adica o sa fiu chemat la procuror si chestii?

| MadnesOfJuice a răspuns (pentru mithrill111):

Un prieten are dosar penal pentru ca a distrug niste flori, era si beat...L-a pus sa scrie ce a facut si dupa sa vina cu taicasu(era minor).

| Totostiuniti a răspuns:

Sa iti fie rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!