| alexandradlr a întrebat:

Ce spuneți despre faptul ca Noua Zeelanda va interzice fumatul?

18 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca se va respecta este o masura buna dar mi-e teama ca vor pati ca SUA cu prohibitia alcoolului.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru cei de 14 ani.

| Frank51 a răspuns:

Nici-o părere, mă interesează ce se întâmplă în România.

| gabicoo a răspuns:

Au să vină la noi!
Jin Ling - ul e cel mai ieftin!

| Lioana a răspuns:

E o idee buna.

| Lukasssz a răspuns:

Naspa

Răspuns utilizator avertizat
| Iote a răspuns:

Ca ar trebui sa luam si noi exemplul.
Atunci romanii vor avea mai multi bani si plamanii mai sanatosi.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ar fi bine dacă s-ar face peste tot așa.

| chuckmanson a răspuns:

Am vrut de mult timp să mă mut acolo. Mersi că mi-ai dat încă un motiv să o fac!

Răspuns utilizator avertizat
| TitoJacksana a răspuns:

Foarte ok, pot sa fumeze la ei acasa fara nicio grija

| Stefan927 a răspuns:

Sincer, este un lucru bun, deoarece mie personal fumatul mi-se pare un obicei care îți strică sănătate, dar și strici bani degeaba.

| TheGreatSouthernTrendkiII a răspuns (pentru Stefan927):

"mi-se pare un obicei care îți strică sănătate, dar și strici bani degeaba."
Te obliga cineva sa cumperi tigari si sa iti strici sanatatea?

| UnOmAnonim a răspuns:

Părere bună. Să-i luam ca exemplu.

| Anonima55512347 a răspuns:

Este cea mai bună chestie, cea mai bună alegere pe care au făcut-o. Fumatul trebuia să fie interzis de mult timp. Chiar ar trebui să interzică fumatul și în România

| Gaviussmecherus a răspuns:

Nasol pentru ei inseamna ca daca i prinde cu țigări pe strada pe face dosar penal cum ne face noua daca ne prinde cu droguri nasol