| Anomim2025 a întrebat:

Ce trebuie să fac ca să am o experiență vastă în politică cum are Traian Băsescu? Vă rog fără ironii.

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

În primul rând bani, pe urmă să ai oameni grei in spate care sa te susțină după să fii șmecher în absolut toate privințele si nu in ultimul rând să te bagi în mocirla lor si să ieși curat de fiecare dată ( sper ca ai prins ideea ). Dacă faci asta ai sanse sa ajungi ca el.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu: sa ai varsta lui de cand a intrat in politica.

| Violleta2022 a răspuns:

Intai fa-te capitan maritim, sa conduci o flota, dupa care te bagi in politica... ca sa fii sigur ca nu-ti scapa nimic din experienta lui Traian Basescu.

| Samariteanul a răspuns:

Sa fi bun de gura, sa pacalesti oamenii si sa le promiti multe sau sa le dai o suma mica de banii ca sa le castigi increderea.De asemenea ai nevoie de oamenii ai tai care sa te realeaga(ca altfel nu statea el atat).Nu sunt ironii, vorbesc serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci politica vreo 30 de ani.

| nirocino a răspuns:

Cum ti-a basescu mintea asa ceva?! happy