| Dan a întrebat:

Cine a fost la votare si cum a fost la voi?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am fost si am votat. Totul a decurs normal. Nu au fost incidente cat am fost eu acolo. Era destula lume care vota.

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am votat si totul a fost ok.

| AvalohAlyn a răspuns:

Era aglomeratie sa stii.Am vazut si la tv cozile si prezenta mare la vot. E un lucru bun.

| DianaLostInDreams a răspuns:

A fost putina lume, la fel ca si data trecuta pe 22 noiembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost dar prvesc pe geam, se vede in curtea unei scoli unde se voteaza, slaba miscare, cateva persoane.

| Natasa a răspuns:

Nu am fost au fost parinti! si au spus ca sunt ticniti ati aurit ca nu mai votaza parlamentu casa de nebuni!