| radu999 a întrebat:

Cine ar fi mai bun politician dintre : Corina Ungureanu Mircea Geoana si Corneliu Vadim Tudor si de ce.

7 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Corina Ungureanu nu-i gimnasta?
Ma rog, s-o fi apucat de politica?
Azi am vorbit cu un taximetrist, stii ca taximetristii le stiu pe toate, da? El a spus ca nu exista politicieni buni in Romania, ne trebuie un guvern de termocrati.
Era un haloimăs greu de descris la gura lui, dar asta cu termocratii, acesti tehnocrati care au si o latura termo, mi s-a parut de mare viitor, poate chiar SOLUTIA.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Corina Ungureanu habar n-are de politica. Corneliu Vadim Tudor este sarit de pe fix. Geoana a facut numai prostii. Daca este sa alegi intre ei l-asi alege pe Geoana. Macar mai are habar de politica.

| PedoBarbie a răspuns:

Niciunul. Să zicem Geoană, dar nici ăla.

| ElenaSA a răspuns:

Mircea Geoana este mai bun. Oricum, toti trei sufera la capitolul imagine.

| LegionarulRoman a răspuns:

Corina Ungureanu- nu am auzit
Vadim- are idei bune cateodata, dare ingamfat, se enerveaza repede, nu e diplomat si are un caracter enervant

Geoana- mason, prostanac, asevit ca toti politicienii

Raspuns: nici unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corina nu are treabă cu politica.
Vadim este bolnav psihic.
Geoană este un prost sinistru.
Alte modele, mai normale, nu ai?

| awspam a răspuns:

Niciunu