| mailife a întrebat:

Corneliu Vadim Tudor va mai participa anul viitor la Presedintia Romaniei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Oricum va fi în zadar pentru oricine va încerca să candideze acum. N-au cum să se pună cu Crin. Numai aşa că intră oamenii chiorului şi mai fac ceva mânării, dar dacă se întâmpla asta, înseamnă că ăştia din USL chiar sunt nişte pămpălăi.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca va participa, cred ca este constient ca nu are sanse.

| Danzell a răspuns:

Da la presedentia Romaniei de pe langa casa de nebuni si crizati.

Răspuns utilizator avertizat
| Danzell a răspuns (pentru mailife):

Da nu imi permit sa ajung la "nivelul" tribunului (de altfel nici nu vreau). Imi permit sa critic pentru ca am dreptul sa fac astawinking, constitutional chiar.
Si da imi permit sa insult un xenofob.

Cred ca mai ai de invatat de la "tribun" sa te crizezi la parerile altora.winking

Răspuns utilizator avertizat
| VyrusEleven a răspuns:

Cel mai probabil ca nu, pentru ca Vadim la ora actuala a pierdut orice gram de credibilitate in fata poporului, din cauza scandalelor televizate la care a fot protagonist