| MisterKat a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Alegerile Prezidentiale 2009 din Romania?
Basescu sau Geoana?
PS.La Realitatea TV arata doar 2 cifre: 52% si 48%, cine e "castigatorul"?

O seara buna! Si sper sa se schimbe ceva in Romania...

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Doar Biroul Central poate spune clar cine este Presedintele Romaniei. Va dura cel mult 2-3 zile pana la numararea definitiva a voturilor.
Sper ca dupa aceasta numarotoare sa fi iesit tot Base.

11 răspunsuri:
| MisterKat explică:

Noutate sau nu... Pe Realitatea TV, Antena 3, Pro TV, Antena 1, Kanal D - Geoana:51. 6%, Basescu: 48. 4%. Iar pe B1TV: 51 Basescu 49 Geoana. Voi cine sperati sa castige? Eu sincer speram sa castige Base. PSD-ul este un partid comunist clar. Iliescu e inca "the boss" adica seful. Mi-e scarba de Romania. Nu stiu de ce, dar am impresia ca o sa fie destul de nasol si cu Geoana...

| MisterKat explică:

Si eu am primit voturi la stupid... of of. dragi tovarasi! laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Geoana

| eeeeeeeeee a răspuns:

Mie mi-era simpatic base!sad

| eeeeeeeeee a răspuns:

Si aici m-au prins netotii la stupid!

| Ana a răspuns:

Eu vreau base sa castige, nu coflecitu' ala x(

| Aurelia a răspuns:

Oh, se pare ca va castiga Mircea Geoana. Nu stiu ce sa zic, nu prea am incredere in el, ca va face ceva pentru Romania...

| DeeAnna. a răspuns:

Nu stiu ce sa cred.Nu sunt in cea mai mare masura pentru a discuta astfel de lucruri. Dar sper si eu ca tine, sa se schimbe ceva in Romania.happy

| Teooo a răspuns:

Pai dupa cifrele neoficiale Geoana dar chiar acum zicea Base la discursc ca el este convins ca va castiga si sa nu ne facem griji si sa asteptam numaratoarea oficiala.

Deci, sa asteptam... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci l-au linsat pe Base? A cistigat prostanacu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu