| DiannaDi a întrebat:

Ce parere aveti?big grin cine va castiga alegerile prezidentiale, si dc credeti >asta?:

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Va castiga alegerile prezidentiale candidatul care prin actiunile si vorbele sale a convins cei mai multi romani.

| iri a răspuns:

Cred ca Goana... aaaa Geoana, deoarece majoritatea oamenilor cu care am stat de vorba erau pro Goana, Geoana sau cum il cheama... mie mi-e indiferent.

| Demoiselle a răspuns:

Deci... Doamne ajuta sa nu iasa Geoana! Haleluia! (pentru binele nostru, nu de altceva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu.
Pentru ca am stat la rand o ora jumate in frig ca sa il votez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vulpoiu sau maimutoiu, unu din doiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petronel mircea geoana