| yuly_6695 a întrebat:

Cine credeti ca v-a castiga alegerile prezidentiale? De ce? Va veti prezenta la vot?

4 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Un alt nechemat, un alt propus/impus de catre hotii milionari, un alt hot, mincinos, etc... la fel ca toti cei alesi/nealesi fosti, actuali si viitori... Din cauza celor scrise, nu am votat si nu voi vota, decat in cazul in care s-ar schimba situatia in bine... desarte sperante...SUCCES in a vindeca si elimina naivitatea caracteristica poporului roman...(desarta speranta?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pasa! Oricum sunt toti la fel! Toti fura! O tara de hoti!
Da, ma voi prezenta la vot. Nu vreau sa ratez ocazia de a scrie injuraturi pe buletinul de vot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonescu e cel mai potrivit momentan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu v-oi castiga; Tu v-ei castiga, El/ea v-a castiga alegerile
Noi v-om castiga; Voi v-eti castiga; Ei/Ele v-or castiga alegerile
Dupa tine, cam asa suna conjugarea, nu? Pai uite asa le suna si politicienilor nostri, ca si ei au fost la scoala la fel de mult ca si tine. Si de-aia treaba merge in tara asa cum merge. Adica prost.