| chezzz a întrebat:

Cine stie niste site-uri bune de facut chestionare auto? va rog ziceti-mi! PLS

5 răspunsuri:
| SilentRp a răspuns:

Drpciv.ro.cel mai bun site de chestionare auto (trebuie sa iti faci cont ). Intrebarile de aici pica si la sala

| herbalist a răspuns:

Drpciv.ro e site ul lor oficial dar mai intai trebuie sa iti faci contwinking bafta

| flyleaf22 a răspuns:

Intrebarile oficiale le gasesti pe :
urssur.com
drpciv.ro

| Whatafy a răspuns:

Http://dli.ro/chestionare-auto/ - uite aici un site misto, ai peste 1000 de intrebari cu raspunsuri EXPLICATE!

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw