| Private a întrebat:

Cineva vrea sa-mi trimita bani prin posta. pot sa ii iau chiar daca nu am 18 ani? mentionez ca am 15 ani. va rog frumos sa ma ajutati. multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu este o suma mare(de ex.sa nu fie mai mult de 500 lei) ar trebui sa ti-i dea. Oricum, cel mai bine este sa intrebi la oficiul postal. Numai bine!

1 răspuns:
| Alexandru074 a răspuns:

Da sa-r putea sa poti te duci la posta cu cartea de indentitare(buletinu) si vezi (depinde de cel de la posta )