| AlexDorinel a întrebat:

Credeți că a fost mai buna constituția dinainte de 2003? Și de ce a fost ea schimbata?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu era maai buna aia veche. Bine, pe langa tarile moderne noi suntem inca in epoca de piatra.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ce stii tu despre constitutia de dinainte de 2003?
Cum poti intelege ceva ce intrebi, adica habar nu ai de ce s-a intamplat inainte, ca sa poti sa intelegi diferentele?

Dorinele, lasa intrebarile politice si constitutioanle celor mari si focus pe cartea de scoala, ca aia ar trebui sa fie unica ta responsabilitate de zi cu zi, pana termini liceul!

| 19flo79 a răspuns:

Luand in considerare ca in prezent se traieste mai bine ca acum 15 -20 de ani, (si tu ai sustinut ideea), inseamna ca exista o usoara evolutie happy
Deci constitutia actuala, e mai adaptata vremurilor actuale... happy

Răspuns utilizator avertizat
| Mirel4412 a răspuns:

Tu erai inger in 2003

Răspuns utilizator avertizat
| felixf a răspuns (pentru Violleta2022):

Jassmina draga, lasa copilul sa intrebe nu il tot bloca. Asa faci si cu copii tai acasa? cand vor sa faca ceva ii trimiti la plimbare?

| Lucian4 a răspuns:

Prea mare intrebarea pentru tine. Nici nu putem digera politica din prezent iar tu vrei sa stii despre constitutia dinanitne de 2003... pierzi timpul pe TPU