| sebastian_2565 a întrebat:

Credeti ca actualii lideri mondiali vor reusi sa readuca Phenianul pe linia de plutire? pana acum nu s-au aratat destul de capabili si tocmai de aia am ajuns la doar o scanteie de un razboi!

2 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Daca ar fi vorba doar de nord coreeni, ar fi relativ simplu. Dar sunt multi, vezi Iranul, Venezuela, si alte cloace din astea rosii. Nu se va intampla asa ceva, cel putin nu intr-un viitor previzibil. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa intreb eu altceva: se doreste oare aducerea Coreei de Nord pe linia de plutire, sa nu uitam in ultimul secol toate crizele economice au fost rezolvate prin declansarea unui conflict armat...