| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti va izbucni pana in 2020 un al 3 lea razboi mondial? daca da cat de siguri sunteti yin yang.Cum altfel credeti ca va reusi sa scoata Putin Rusia din criza?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Nu, frate, toate zvonurile astea legate de un al 3-lea război mondial sunt doar baliverne. Sunt ferm convins că nu o să se întâmple așa ceva în viitorul apropiat.
2.Cum va reuși să scoată Putin Rusia din criză? NU va reuși!

| questsoul a răspuns:

Un al treilea razboi mondial l-as vedea inceput de Rusia, insa tratatul NATO prevede ca atacul oricarei tari membre repretinta un atac asupra tuturor tarilor in concluzie toate tarile vor riposta si ma indoiesc ca Rusia va actiona in stil kamikaze.