| Minerva9709 a întrebat:

Credeți că e posibil sa fie un război mondial?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu cred aceasta, sper ca Putin si alti conducatori din Rusia nu sunt complet nebuni.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimeni nu poate sti. Putin este un om hotarat si nimeni nu poate sti ce va dori sa faca pe viitor.

| Simpatic a răspuns:

Sa-l asasineze naibii cineva mai repede pe Putin asta deja si-a luat nasul la purtare.
Nu va fi un razboi mondial, Rusia contra lumii nu are nicio sansa!
Ucraina a demonstrat ca sunt cei 300 de spartani contra imperiului persan, ce sanse ar avea noul "imperiul persan" contra Nato? ZERO

| Frank51 a răspuns:

Nu cred că este posibil însă nu avem idee ce s-ar putea întâmpla happy Ideea este că atunci ar fi groasă treaba și s-ar instala panica, ar fi un dezastru mondial.

| Brizbriz a răspuns:

Aham, orice e posibil
si sa vina extraterestrii maine si sa ne batem cu ei pe peste totttt

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Nu cred

| Dgecko a răspuns:

N-avem de unde sa stim, noi suntem mici.
Tot vad pareri cum ca Rusia nu are putere pentru ca a demonstrat asta de cand a inceput "razboiul" cu Ucraina.
Am pus ghilimele tocmai pentru ca ceea ce se intampla acolo, Putin a declarat ca este o operatiune militara speciala nicidecum un razboi.
V-ati gandit ca poate este doar o strategie din partea lui?
Sa nu-si arate adevarata putere?