| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca intram in razboi?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu intram in razboi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In care din ele?

| relian a răspuns:

Intram intram in razboi cu guvernu laughing in care razboi sa intri tataie, ce legatura ai tu cu alti nebuni care se bat ca chiori.

Romanii nu au in ce razboi sa intre, nici nu da nimeni peste ei laughing cine sa vina peste saracia romanului, laughing fuge si dracu de romani, asta le trebuie la aia sa isi ia paguba la casa omului laughing

Cine sa vina si cu ce scop? Nu avem nimic de luat, nici macar oamenii nu-s muncitori, sa zici ca ii ia sa-i faca scalavi, vine ia romanu si ala sta la crisma, sau cere ajutoare de la aia laughing

Asa ca romanu este protejat natural, nu are nevoie de protectie sau raboaie.
Pe vremuri se razboiau oamenii de pe la noi pentru ca erau intre alte puteri, aia se bateau mereu intre ei, noi fiind la mijloc, eram prinsi acolo, strinsi cu usa.

Dar astazi nu mai e nimeni curios de RO laughing asa ca putem sa dormim linistiti

| Hyperion7 a răspuns:

Nu,cel puțin deocamdată

| ReddY25 a răspuns:

Doamne ferește, apără și păzește!

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Nu

| DeMicUnCălător a răspuns:

Da.
Ungurii vor intra să-și ia Transilvania inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Razboiul din Ucraina. Am citit ca ne cam inarmam https://www.hotnews.ro/......-2023.htm, https://www.hotnews.ro/......-clare.htm

| LisaJulie a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ar fi sa ma iau după ăștia trebuia sa intram în război din 2014.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai armata oricum are o dotare jalnica. Ne inarmam ca sa avansam un pic de la stadiul de securi si topoare in care sintem acum...

| LisaJulie a răspuns:

Care razboi? Ca de o luna de cand a inceput in Gaza nu se mai vorbeste nimic de Ucraina!