| Joker3134 a întrebat:

Credeți că Iohannis e mâna în mână cu Adrian Năstase? PNL oare e tot mafie că PSD ul?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca sunt intelesi si nici ca se sfatuiesc.
Pe de alta parte PNL trebuie sa dovedeasca faptul ca este mai bun ca PSD si au cam inceput sa dea rateuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru Joker3134):

Cu masurile pe care le-au propus si nu le-au luat pana acum, inclusiv cu unii ministri care mie nu mi se par in regula.
Pe internet gasesti destule articole pe aceasta tema si, daca esti interesat, te poti informa de acolo cu mult mai bine decat am putea raspunde noi.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioandelasal a răspuns (pentru Joker3134):

Bugetarii nu lucreaza in economie, asa ca nu pot influenta direct economia, cu exceptia celor din organele administratiei de stat de la nivel central si local care au legatura cu economia, in special in aplicarea prevederilor legale si diverse autorizatii.
In schimb ne afecteaza bugetul de stat prin fondul mare de salarii si modul slab de colectare a creantelor bugetare.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu Nastase? Ala nici nu mai e in viata politica...

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Proaste surse de informare ai

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Ala nu e jurnalist. E un bufon

Răspuns utilizator avertizat