| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca lui Vadim ar trebui sa i se acorde o sansa? Credeti ca e diferit fata de ceilalti? Ai vrea sa ajunga presedinte? Daca nu el, atunci cine?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Ce sansa sa i se acorde, ca le-a avut pe toate pana acum. Daca era baiat destept ajungea dar cind facea si el o fapta buna "dadea cu mucii in fasole" de se punea rau cu toata lumea. Credeti ca Hitler mai ajungea la putere daca le-ar fi spus nemtilor ce ii asteapta dupa ce el va ajunge Führer?
Dar intr-un fel mai bine ca e sincer si stim din timp cu cine avem de-a face.
Daca nu el, atunci cine? Pai cine din cei ce se inghesuie la ciolan. Geoana stim cum e, Basescu la fel, Crin Antonescu va fi o marioneta a patriciului cum a fost si Tariceanu si pe altii nu mai stiu deocamdata. Poate Radu Duda? Deh... stiu eu? Poate fi o schimbare dar... cit de buna sau rea se dovedeste a fi?

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este la fel ca si ceilalti. Mira

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vadim a avut destule sanse de afirmare.

cristian
| cristian a răspuns:

Il apreciez doar ca scriitor.
Prea se imbata cu apa chioara.

| Parintele a răspuns:

Eu il aprciez pe Vadim din anumite puncte de vedere. Dar are niste scapari de copil.De exemplu se baga in card cu Becali. Daca ar fi mai ponderat, realist, si ar veni su solutii reliste ar merita atentie.

| Ben. a răspuns:

Dc mai sta pe la 0tv precis o sa ajunga presedinte.numa sa n'aibe succesu lu JFK.

| claudiarebecca a răspuns:

In momentul asta e cam greu sa zici cine ar fi mai putin rau sa ajunga pres edinte. practic fiecare politician isi vede de propriile-i afaceri. nu de bunastarea romanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu