| Gabriel8373 a întrebat:

Credeti ca se va aproba curand legea cu 11 clase pentru scoala auto?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa fie adoptata o asemenea prevedere legala. Trebuie sa ai in vedere ca inca sunt destui la care studiile obligatorii au fost de numai 8 clase si altii la care au fost si sunt inca 10 clase, astfel ca multi ar fi impiedecati sa obtina permis de conducere. Si apoi nici nu vad rostul unei asemenea prevederi.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Le-am spus eu s-o lase mai moale, nu-ti mai fa griji.

| George_Cristy_1997 a răspuns:

Am 8 clase și legea încă nu a intrat în vigoare vreau sa știu dacă fac acum dosarul este valabil chiar dacă legea intra în vigoare