| Manumescoo a întrebat:

Credeți ca suntem în pragul celui de-al treilea război mondial cu toată situația Rusiei, NATO?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred, ar trebui sa fie cu totul nebun, si urmat de alti nebuni, cel care ar incepe un nou razboi mondial.

| untu a răspuns:

Stai linistit! anul asta nu cred ca se va izbucni razboiul! Il stiu pe presedintele Rusiei, Vladimir Putin fiind un om onest si credincios, nu ar fi in stare sa declanseze un razboi!

| Brizbriz a răspuns:

Nu mai vine odata big grin

| Strwberrs a răspuns:

Buna! Nu stiu ce sa zic... Putin pare de neincredere dar nu cred ca o sa se produca vreun razboi, avand in vedere ca noi suntem si Romania si America, ei sunt doar Rusia. Noi avem un avantaj ca America ne tine partea si daca se porneste vreun razboi; o sa vina si Moldova sa ni se alature cu siguranta. =)

| suntserios a răspuns (pentru Strwberrs):

Daca vine Moldova suntem salvati. Cati oameni au? 1000?