| cutache a întrebat:

Credeti ca va plati cineva din tara asta cu adevarat pentru risipa banului public?

Răspuns Câştigător
| Diav0la a răspuns:

Cred ca e risipa de energie si de timp sa ma mai si gandesc la asta... Ar trebui sa plateasca ...asa ar fi normal... spunea cineva insa ca in Romania totul e posibil ...eu is de parere ca totul e penibil...

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Bineanteles ca da - NOI!

| smaranta a răspuns:

Atata timp cat toate astea se fac la umbra legilor facute special ca sa-i protejeze pe cei in cauza, cred ca nu.In tara asta legile sunt facute pentru noi cei marunti, ei cei cu fraiele, au voie orice.

| scootsie a răspuns:

Asta se intampla oricum acum, fie ca vrei, fie ca nu...

| ejaxz a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu o putea spune mai bine @leonardk.Perfect...vom fi si f****i si cu banii luati...laughing

| georgy_1418 a răspuns:

Nu