| Larisa_Larissa_1994 a întrebat:

Ce credeti despre petreceri? sunt ele o risipa de timp?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Categoric ca sunt o risipa de timp

| beckham1 a răspuns:

Nu. Trebuie sa stii cum sa te distrezi si cu ce colectiv te duci. Si sa nu te duci prea des ca dupa devine plictisitor.

| drogh a răspuns:

Petrecerile sunt bune doar atunci când vrei să ieşi dintr-o anumită stare, sau chiar vrei să te distrezi cu adevărat. Nu sunt o risipă de timp atunci când te afli pe lângă persoane dragi şi te simţi cât mai bine.

| Mikhtarian a răspuns:

Petrecerile,sunt facute pentru a te simti bine alaturi de prieteni,nu de a ajunge la spital in coma alcolica.
Da,un pahar de whisky, o bere, sigur.
Dar o muzica, o prietena langa tine, sigur.

| KateMiddleton a răspuns:

Mai ales dupa o betie cind oricum nu mai tii minte nimic. Funda!

| Fantastic7 a răspuns:

Daca nu te distrezi la ele si sunt naspa fireste ca sunt o risipa de timp.

| xLove a răspuns:

Nu, nu sunt o risipa de timp!
Mai e nevoie de cate o petrecere, sa te relaxezi, recreezi si sa te distrezi!
E problema atunci cand sunt prea multe petreceri, si munca deloc!

Numai bine!

| Mikyss a răspuns:

Daca ai dispozitia necesara, daca te intelegi bine cu persoana care a organizato sau in cazul in care tu dai petrecerea sa iti inviti doar prietenii, nu are de ce sa fie o pierdere de timp pentru ca te distrezi si oricine are acest drept.