| cosminache a întrebat:

Cum as putea sa ma exting ca Vloger?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incepe prin a traduce intrebarea in limba romana. Apoi, raspunsurile or sa curga.

| AlexanderM a răspuns:

Am vazut si mai sus o intrebare de la tine tot ceva in genul asta. Sa inteleg ca tu vrei sa devi un fel de Vloger dar nu stii ce subiecte sa abordezi,pai in primul rand invata sa scrii corect,formeaza ti un minim de cultura si apoi mai gandeste te daca vrei sa faci ceva ce presupune sa ai creativitate, spontaneitate s.a.m.d. in conditiile in care tu intrebi pe altii ce anume sa abordezi in clipurile tale. E ca si cum ai vrea sa scrii o carte si nu stii despre ce sa fie, asa ca intrebi pe altii.