| Cristian2003 a întrebat:

Cum pot sa devin un vloger de succes?

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Deschideti un canal, filmeaza 10 episoade si daca ajungi la 2000 de abonati cu siguranta vei deveni si ce conteaza cel mai mult sa nu dai lectii de viata si sa vorbesti de ce e bine, secretul e sa te prostesti cat mai mult gen Tequila si Satana, l-ai vazut pe Levi ce frumos vorbeste si nu are acelasi succes ce cei de mai sus.

| gabriel87000 a răspuns:

Mai bine nu te apuci acum sunt multi vlogeri.majoritatea folosesc injuraturi ca sa atraga vizitatori. aproape toti il folosesc.iar din atatia doar 4 5 vlogeri sunt renumiti in Romania iar restul nimic interesant.ai nevoie de ceva ani in spate sa fi renumit

| Alex1254 a răspuns:

CEL MAI IMPORTANT.....FI ORIGINAL, nu face ce fac altii doar pentru ca au succes