| AvalohAlyn a întrebat:

Cum considerați serviciile medicale din Romania? De ce?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Actul medical este de slabă calitate, pregătirea doctorilor este mediocră şi doar interes pecuniar.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Meh. Medicii au potential si educatie relativ buna dar ii invinge sistemul administrat prost si foarte prost

| Celcestietot a răspuns:

Nepăsătoare. Majoritatea spitalelor te lasă să mori pe la uși. Nu spun că toate sunt așa.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

M-am săturat de țara asta!
Uite de exemplu majoritatea care au suferit arsuri în acel club/colectiv în 2015 puteau fi salvați. Nu toți, dar unii!

| TheGentleman a răspuns:

Este exact ca un service auto.

Dacă-ți duci mașina la unul care repară în spatele blocului...s-ar putea să ai surpriză.

Dar dacă o duci în reprezentanță sau într-un service renumit precum AutoMeister sau Iony primești servicii de calitate