| CVM99 a întrebat:

Cum credeți că trebuie să arate un primar?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-mi pasa cum arata, poate sa fie pitic sau namila, schiop, ciung, chior, slab sau gras, etc, atata timp cat isi exercita corect atributiile legale, vizeaza doar binele colectivitatii din UAT, imbunatateste viata cetatenilor de acolo, obtine bani pentru investitiile necesare, din fonduri bugetare si/sau europene, etc.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu conteaza cum arata. Conteaza ceea ce face. Eu, daca as fi primar, m-as duce la unul mai vechi si as invata cum sa fac sa folosesc fonduri europene. Apoi, celelalte, vin din bun-simt (decenta) si bun simt (intuitie).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Educat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara un trecut dubios si plin de hotii, ceea ce nu se va intampla

| Dragobeta a răspuns:

Sa arate sau sa fie?
Sa fie destept si gospodar. Cumulate.

| Xox0 a răspuns:

Cica sa arate educat laughing

Nu conteaza atat timp cat face treaba buna.

| Celdrept a răspuns:

Ca Viorel Lis