| cutache a întrebat:

Cum credeti ca vom trai in 2010?

Răspuns Câştigător
| alisalisa a răspuns:

Cu siguranta o sa traim mult mai rau. In viitorul apropiat nu cred ca vom iesi din criza. Romania are datorii foarte mari si produce foarte putin.

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da' cine te-a mintit ca vom MAI trai?

| Bacemi a răspuns:

La fel ca in 2009 sau mai rau pentru ca in 2010 se preconizeaza o criza mai activa decat in acest an. Nu depinde neaparat de presedintie pentru ca intr-un an nu se pot face schimbari majore. Pentru a se face o trecere de la politica actuala la cea a noului presedinte ( daca va fi asa ) va fi nevoie de o perioada de tranzitie.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Depinde de presedintewinking

| Andreea9311 a răspuns:

Am un feeling ca o sa fie bine /m\

| Catalion a răspuns:

La fel ca in 2009, dar fara criza asta sper.

| faranume a răspuns:

Cum sa traiti!?

Sa traim bine!winking

| alex2009 a răspuns:

In 2010 o sa traim ca omu si o sa mancam ce a taiatCiomu... te-ai prins?(a raspuns mama)

| RoxanaCher a răspuns:

Nu trebuie sa gandim negativ! Poate se va inventa un nou joc pe calculator, un aparat electrocasnic, etc. Poate nu va mai fi criza! In orice caz sa nu gandim negativ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca pana acum...sau chiar mai rauhee heenu stiu de ce dar nu mi imaginez nici un viitor mai stralucit pentru romania.incepand de la oamenii cu din ce in ce mai putina educatie. terminand cu oamenii la putere care nu fac nimic:-Jmai ales pe criza asta.chir daca vor nu mai pot face nimic.pacat.cand am intrat in UE cu totii am sperat la mai bine.si uite unde s a ajuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum te descurci...se poate mai bine ca anul asta sau mai rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mult mai rău decât în 2009!
Pa, pa.

| adrian_9205 a răspuns:

Eu cred ca in 2010 vom trai foarte bine, ca in ficare an. Daca doresti sa-mi vorbesti da pe mine si mai discutam.Multumesc