| Criticul a întrebat:

Credeti ca puteti trai si fara sex?

Răspuns Câştigător
| Maximus a răspuns:

Abraham Maslow spunea ca: "Desi toate nevoile sunt instinctive, nu toate sunt la fel de puternice. Astfel, nevoile cele mai puternice au fost asezate la baza piramidei trebuintelor." Si nu cred ca poti trai fara sex deoarece pana la urma aceasta este o necesitate fiziologica, biologica de care toti au nevoie la un moment dat indiferent de sex, religie, nationalitate, etnie, sau orientare sexula. Si la urma urmei omul ca si delfinii o face din placere, dar si din necesitate deoarece este un bun mod de a te descarca de stres!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fără sex, poate, greu, dar cred că da.
Fără masturbare, puţin probabil.
Nu mori de la lipsă de sex dar instabilităţi psihice, poţi căpăta cu timpul. E proces care durează zeci de ani, dar se concretizează pân' la urmă!

| Rayyy a răspuns:

Evident ca da.
Dar presupun ca intr-o zi ma va omori odata si odata curiozitatea.

| foxi a răspuns:

Da se poate trai, suntem fiinte rationale nu animale!

| Ionutzz97 a răspuns:

Da

| CHILIPIR a răspuns:

Nu

| tina28 a răspuns:

Nu laughing ca ti se urca hormoni la capi si te duci dracu laughing in mod normal daca ti-ai inceput viata sexuala si cam intensa eu cred ca este cam greu sa mai """supravetuiesti""" restul vieti fara sex laughing