| DekarSinBoys a întrebat:

Fara ce lucruri credeti ca nu ati putea trai?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Mey dekar90 a specificat LUCRURI voi intelegeti prin lucruri iubire?laughinglaughingeu nas putea trai fara haine, telefon si aparatu de epilatlaughing)laughinglaughinglaughinglaughing

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Nu as putea trai fara dragostea lui Dumnezeu pentru ca ea e mereu si nu o va putea schimba nimeni, apoi fara famile, prieteni, fara iubire... oricum putem trai fara multe pentru ca oameni au fost si vor fi niste luptatori, desi uneori crezi ca nu mai poti, nu e asa, trebuie doar sa iti doresti ca orice e posibil.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fara pc, fara internet, fara tel si fara tvbig grin

| elena a răspuns:

Fara un lucru poti trai, dar fara oameni, prieteni niciodata.

| inna a răspuns:

Fara internet, fara masina, telefon mobil laughing

| fabiola a răspuns:

Fara aer, fara apa, fara oameni si fara iubire!

| catalina_2916 a răspuns:

Lucruri? fara haine, fara telefon mobil, fara tv, fara calculator, fara bijuterii, fara creme/farduri si fara deodorant si sapunlaughing

| Mya a răspuns:

Lucruri...thinking fara sa ma gandesc prea mult: pc-ul, tel si tv-ul!laughing

| andreea_8479 a răspuns:

Fara prieteni:Xei imi sunt alaturi mereu, facem lucruri minunate impreuna, ne distram ceea ce conteaza ff mult

| afrodita17 a răspuns:

Banii se pun la lucruri? daca da ...asta e primul pe lista... apoi concret vorbind...incep cu mancarea, cateva hainute, un pieptanas si o oglinda...si ...trecand la metaforic ar fi iubire si putin intelectual...

| bibitza a răspuns:

Fara iubire sad si intelegere :X

| adi a răspuns:

Fara aer si apa.

| claudya a răspuns:

Un stilou, o bucata de hartie ...si internetul...

| Raluca_7548 a răspuns:

Tv, Pc, telefon.si revistebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara bautura

| kalexoss a răspuns:

Fără caracter!