| Anomim2025 a întrebat:

Cum era "regimul Basescu"? L-am tot auzit pe Mircea Badea vorbind zilele astea de el ca a fost mai rau ca pe vremea lui Ceausescu.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca in regimul Basescu seful lui drag si iubit a fost prins si bagat la racoare cred si eu ca o ducea rau ca nu mai avea cu.r de lins

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mai exista cineva care sa se mai uite la Badea? Nu i-o sugea lui Voiculescu ultima data?

| RAY a răspuns:

Foarte greu, singura bucurie era sa o vad pe ficasa cum vorbeste, era singura bucurie traita in rest toata ziua numa foamete si plansete, a taiat pensile, salarile aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca am fost loviti de criza financiara, deci implicit taierile salariale de 50% ale bugetarilor in mandatul lui, a fost destul de naspa. De independeta justitiei si alte chestii de genul, nu comentez.

| nirocino a răspuns:

Dimineata 2 biscuiti Danut, la pranz o litra de salam si seara ce.ai! happy