| andrub a întrebat:

Cum pot schimba parola de pe Club Penguin?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai demult si eu cautam asta dar am gasit poate ma interesez si ti zic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu scz

| cristinna23 a răspuns:

Cand esti la pagina de log. intri la 'forgot your password?' si apoi scrii emailul si numele pinguinului, iti verifici inbox/spam si intri la primul link [dedesubtul primului link ai un cod si noua parola :le introduci in ordinea ceruta pe site prima data codul apoi parola( 2x)], sper ca te-am ajutat happy

| ColorfullColors a răspuns:

Inainte sa te loghezi, vezi sub nume, email si parola scrie"Forgot Password". Dai click si iti dai email-ul si o sa primesti un mail cu un link. Cu el iti poti chimba parola.
Succes!:*

| Claudiu3078 a răspuns:

Introduci emailul si o schimbi]

| turticabeatrice a răspuns:

Iti faci un nou cont!

| chisicat a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont pe club penguin parents. bun, acum adauga-ti pinguinul(doar daca ai introdus o alta adresa cand ti l-ai creeat) si cauta change password. sper ca te-am ajutat! Funda?