| SuNaM a întrebat:

Cum pot vedea online ce valoare are impozitul pe care trebuie sa il platesc pe 2016 si cum pot sa imi fac cont pe ghiseul.ro?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca te referi la impozitele si taxele locale, va trebui sa mergi la primaria localitatii ( numai in cazul in care o regasesti ca "institutie inrolata" pe site-ul respectiv), pentru a-ti da o parola/cod de acces.

| darrio2007 a răspuns:

Impozit la ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da chiar, impozitul la cel? ca aia e o suma fixa 16% din venit

ca sa iti faci cont pe ghiseul.ro trebuie sa te duci la finante sa iti deschida contul