| Fwcwhejek a întrebat:

Dacă vreau sa platesc impozitul online trebuie sa ma duc la trezaroria apropiată localității mele sau la trezaroria județului?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te duci la trezorerie platesti direct la casieria trezorerie.
Pentru plata online iti faci cont pe Ghiseul.ro.

| Fwcwhejek explică (pentru Ioandelasal):

O sa platesc online

| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei sa faci asta online de ce trebuie sa mergi la Trezorerie? Ori platesti fizic, la ghiseul trezoreriei ori stai acasa si platesti pe Ghiseul.ro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ori platesti online ori te duci la trezorerie?
Si e una singura pe judet

| Fwcwhejek explică (pentru suntserios):

Platesc online, acum îmi fac contul și as avea de ajutor, va rog, la instituție ce pun îmi arată doar de ex Giurgiu gr și alte judete

| Fwcwhejek explică:

Dar la care trezarorie? Apropiată satului meu sau la trezaroria județului?

| darrio2007 a răspuns (pentru Fwcwhejek):

Esti greu de cap. Este o singura trezorerie, a judetului.

Intra aici, fa-ti cont si vezi ce iti indica sa faci mai departe.
https://www.ghiseul.ro/ghiseul/public/#

| Fwcwhejek explică (pentru darrio2007):

Este prima oară când platesc și m-a luat anxietatea îmi este frica sa nu completez ceva gresit, multumesc.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fwcwhejek):

Pentru putin.