| HappySadness a întrebat:

Cum fac ca sa nu mai apara numele site-ului cu mov dupa ce l-am accesat pe Google?
Funda! Mersi!

3 răspunsuri:
| HappySadness explică:

Mersi pentru complimente brunetule! Motivul pentru care nu vreau sa imi apara cu mov este pentru ca tatal meu vitreg este "bolnav psihic" ca sa nu spun mai frumos si nu vreau sa vada toate site-urile pe care le-am accesat (si nu, nu este vorba despre filme pentru adulti) pentru ca dupa aia sa nu ma mai streseze ca m-am uitat la "cum sa scapi de tatal vitreg" sau alte chestii devil. Totusi, mersi pentru rezolvare

| HappySadness explică:

Pai nu ma uit la site-uri pornolaughing Ca asa, el le-a facut deja pe toate mov si nu mai trebuie sa le sterg laughing

| DND a răspuns:

Foloseste "fereastra incognito"