| lucian13 a întrebat:

Cum se poate contesta o decizie judecatoreasca definitiva si irevocabila in baza unor acte aduse ulterior pronuntari deciziei?

Răspuns Câştigător
| corina_4591 a răspuns:

Recursul trebuie facut pe un alt temei (motiv) altul deat cel anterior si cae trebuie sa fie aprobat de instanta.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Luati legatura cu un avocat, poate chiar avocatul care va sustinut cauza, aceste va formula calea de atac in chestiune si va redeschide dosarul in baza noilor probe. Succes.

| fabiola a răspuns:

Se redeschide un nou proces!

| bugmafia a răspuns:

Doar redeschizand procesul cu noile dovezi si acestea trebuiesc sa fie aprobate de catre instanta.succes