| LanguageMaster a întrebat:

Cum se protejează procurorii antimafia de eventualele răzbunări din partea infractorilor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte greu sa se protejeze si sa fie protejati la modul real si total. Cel mai mult primesc agenti de protectie la serviciu, acasa si in deplasari.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

laughing Cel mult daca isi permit platesc pentru servicii de paza si protectie. In rest nu prea cum sa te protejezi, din moment ce toata lumea stie cine esti.

| aXy99 a răspuns:

Din fericire, in Romania nu exista mafie. Nu in adevaratul sens al cuvantului, exista doar crima organizata. E greu sa te protejezi, dar majoritatea infractorilor nu se razbuna pe procuror.