| AlexDorinel a întrebat:

Cum vine asta? https://www.google.com/......ns-1501771

Ce fac ei după 18 ani dacă nici nu fac o facultate și nici nu muncesc? Cum vor ei sa-și ia BMW x6 dacă nici nu-și găsesc loc de munca?

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Somajul nu e asa cum pare, eu nu cunosc pe nimeni fara munca, si asta de 20 ani incoace.

Daca nu lucreaza, stau pe banii parintilor, asta fac aia dupa 18 ani daca nu lucra sau nu se duc la facultate.
Fac acelasi lucru exact ca si atunci cand se duc la facultate dar nu muncesc, deci parintii ii intretin.

| Lukasssz a răspuns:

Onlyfans

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru AlexDorinel):

Aia se duc in afara tarii si fura sau vand droguri