| Yuoia a întrebat:

Buna dimineata. Pentru ca si aici vad intrebari similare, "De ce sunt tinerii atât de singuri?"
Haideti sa comentam acest articol: https://www.digi24.ro/......ur-1041746

2 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Fiindca asa te-ai nascut tu autist. happy

| florinake02 a răspuns:

Pentru ca sunt mofturosi, pentru ca fetele vor sa fie independente, pentru ca baietii nu mai au curaj, pentru ca multi vor sa se vada pe picioarele lor intai, sa se realizeze, pentru ca nu mai stim sa fim buni unii cu alti, pentru ca suntem egoisti