| ing3ras a întrebat:

Cunoaste cineva un avocat bun pe Dreptul Muncii pe Olt sau Dolj?

2 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Alegerea unui avocat depinde de strict propria optiune! Ca atare nu trebuie sa te increzi in nici o recomandare. Ia la rand toate cabinetele de avocat, discuta speta si daca-ti place cum gandeste si se pricepe la speta ta, alege-l. Nu te incurca cu recomandari.
Eu nu cer recomandari si nici nu sfatuiesc pe nimeni! Este intr-adevar o munca de cautare in plus, dar daca vrei sa castigi fara complicatii, asta este calea curata. Nici un avocat nu poate cere, legal recompensa pentru consultatie.E ca la piata! Daca intrebi cat costa patrunjelul si nu-ti convine pretul, pleci, nu ti se cere banu' ca te-ai uitat si ai intrebat!
Daca vrei sa rezolvi ceva ilegal, atunci pot sa te informez ca e cel mai prost moment posibil conjunctural.

| dummitrualex87 a răspuns:

Buna! Cunosc un avocat bun, dar e in Bucuresti. Poti lua legatura cu el. Uite aici pagina unde poti gasi mai multe detalii www.avocatscarlat.ro