| decastelica1244 a întrebat:

Daca am 17 ani mă pot caza o noapte la un hotel?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In mod legal, nu. Vrei să te duci cu vreo cadână?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este posibil pentru tine!
Este imposibil acest lucru pentru minori, daca nu sunt insotiti de un adult care le este parinte, sau tutore legal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Legal nu

| dullcat a răspuns:

Trebuie sa fii insotit de cineva major.

| Skarr a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani ca sa te cazezi. Singurul mod ar fi sa faca altcineva cazarea

| Cherciumihai a răspuns:

shame on you Cu familia poți sau un alt adult. Când vei împlini vârsta de 18 ani, ai să poți! :!

| Cherciumihai a răspuns (pentru Cherciumihai):

Voiam la final să pun două puncte și doi de semnul exclamării ca să se pună emojiul ăla vechi care arată mâna cu ceasul însă...văd că nu merge, după ce dau să postez răspunsul se șterge automat un semn al exclamăriisad

| TheMoon15 a răspuns:

Am incercat acceasi chestie, ai nevoie de 18 ani

| Evans3110 a răspuns:

Dacă ai buletinul cuiva care este major da, îi spui ca faci cazarea pe numele persoanei respective si în unele hoteluri merge.
Dar tu la 17 ani nu poți pentru că trebuie să ai 18 ani împliniți, adică să fii major, asta este regula politicii lor.